IV Niedziela Wielkanocna-21.04.2024r.

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  • we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski – jest to Patron również naszego Pana Organisty, dlatego będziemy się modlić za Niego na Mszy św. o godz. 18.00,
  • we czwartek święto św. Marka Ewangelisty.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej bardzo ważnej intencji, aby w tym roku zgłosili się kandydaci do naszego Seminarium.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kilińskiego od nr 17 do końca a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Szpitalnej, Piwnej i Skargi.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają duchowo lub materialnie naszej wspólnocie. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi obfitymi łaskami.

4. Dziękujemy Róży Zwiastowania NMP za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Wspomożenia Wiernych.

5. W środę o godz. 16.15 spotkanie dzieci komunijnych a w piątek zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci komunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania szczególnie klas ósmych.

6. Parafia Podwyższenia Krzyża w Sandomierzu zaprasza na koncert „Mocni w Duchu” , który odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 18.00 w tejże Parafii.

7. W naszym kinie można obejrzeć dziś o godz. 16.00, we wtorek i środę o 19.00 zapowiadany wcześniej film ”Powołany 2”. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie SOK – kliknij TUTAJ.

8. Tradycyjnie 1 maja Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu zaprasza na Dzień Otwartej Furty. Można wybrać się na pierwszą majówkę w tym roku całą rodziną.