III Niedziela Wielkanocna-14.04.2024r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny i Narodowy Dzień czytania Pisma Świętego. Do skarbony z racji Tygodnia Miłosierdzia możemy złożyć dobrowolne ofiary.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Willowej, Spacerowej i Wczasowej a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kilińskiego od nr 17 do końca.

3. Peregrynacja Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów odbywa się w naszej Diecezji. W dniach 20 – 21 kwietnia w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu odbędą się Uroczystości, na które jesteśmy zaproszeni. 21 kwietnia będą Msze św. z udziałem kapłanów i wiernych z dekanatów rejonu tarnobrzeskiego. Szczegóły na plakacie w gablocie.

4. Dziękujemy Róży Matki Bożej Z Lourdes za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Zwiastowania NMP.

5. W piątek spotkanie po Mszy św. dla uczniów klas siódmych.