II Niedziela Wielkanocna-Miłosierdzia Bożego 07.04.2024r.

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej racji Bóg obiecuje coś, czego nie jesteśmy wstanie pojąć, ale On mówi prawdę. Kto dzisiaj przystąpi godnie do Komunii św., odmówi koronkę do Bożego Miłosierdzia najlepiej o godz. 15.00 i zwróci się z wielką ufnością do Boga otrzyma darowanie wszystkich win i kar za grzechy. Coś takiego dokonuje się tylko w czasie chrztu św., a Bóg dziś pragnie nam tego udzielić.

O godz. 15.00 zapraszamy wszystkich  do kościoła na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia połączone z modlitwą uwielbienia. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

Od 07 kwietnia do 13 kwietnia będziemy przeżywać  Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji możemy w następną niedzielę złożyć dobrowolne ofiary dla biednych i  potrzebujących do skarbony z napisem Tydzień Miłosierdzia.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Małej i Spółdzielczej – domy a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Willowej, Spacerowej i Wczasowej

3. Apostolat Margaretka Diecezji Sandomierskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Pielgrzymkę do Medjugorie w intencji kapłanów. Szczegóły na plakacie w gablocie.

4. Dziękujemy Róży Matki Bożej Różańcowej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej z Lourdes.

5. W piątek spotkanie po Mszy św. dla uczniów klas szóstych.