XXXIII Niedziela zwykła 19.11.2023r.

• jutro św. Rafała Kalinowskiego,
  • we wtorek Ofiarowania NMP,
  • w środę św. Cecylii – Patronki Organistów, Scholi, pamiętajmy w modlitwach o naszym Panu Wojciechu i naszej Scholi wraz z opiekunami,
  • w piątek św. Męczenników Andrzeja i Towarzyszy.

Dziś zbiórka do skarbony na kościół  na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa wojna.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 6 a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 7 z I i II klatki.

4. W najbliższą sobotę w wigilię Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata w naszym kościele będzie spotkanie Młodzieży z Parafii naszego Dekanatu. Zapraszamy wszystkich chętnych z naszej Parafii od klasy siódmej wzwyż.

5. W piątek po Mszy św. – spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. Dziękujemy Róży Matki Bożej Królowej Polski za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Częstochowskiej.

7. Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 2 grudnia. Zapisy w zakrystii. Cena 110zł.

8. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odszedł ś p. Józef Noga. Módlmy się w Jego intencji: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.