Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Łaskawej

W sobotę 28 października 2023 r. rozpoczniemy w naszej wspólnocie peregrynację Obrazu Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski. O godzinie 16.30 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej procesji Maryjnej z Kościoła Podwyższenia Krzyża – możemy zabrać ze sobą lampiony, następnie ok godz.17.15 powitamy Matkę Bożą w naszej świątyni i rozpoczniemy różaniec.

Codziennie na czas peregrynacji będzie możliwość osobistej modlitwy po Mszy św. wieczornej kościół będzie otwarty do godziny 21.00. O godzinie 20.30 będzie wspólny różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim.

Z soboty na niedzielę Adoracja nocna będzie w kościele. Zapraszamy poszczególne wspólnoty działające przy parafii do Adoracji według wyznaczonych godzin lub w innym czasie. Pozostałych Parafianom zostawiamy dowolną godzinę. Wykorzystajmy ten czas maksymalnie na modlitwę za nasze rodziny, parafię i naszą Ojczyznę. Porządek Adoracji znajduje się poniżej: