XXII Niedziela zwykła 03.09.2023r.

• w piątek święto Narodzenia NMP.

Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. dla niepełnosprawnych, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. W I czwartek zapraszamy wszystkich na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Msza święte na Szczycie Jasnogórskim, 24.09.2023 r. o godz. 11.00. Szczegółowe informacje na plakacie.

Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2023/2024. Słuchaczami Studium mogą być wszyscy, którzy chcą zgłębić zagadnienia związane z rodziną.

4. Dziękujemy Róży Chrystusa Króla za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Podwyższenia Krzyża.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 36 z I i II klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 36 z III i IV klatki.

6. Rozpoczynamy po wakacjach spotkania wspólnot.

• w poniedziałki Ruch Rodzin Nazaretańskich,
  • we wtorki – rozmowy niedokończone na tematy wiary,
  • w środy ministranci,
  • we czwartki Wspólnota Intronizacyjna NSJ,
  • w III piątek miesiąca Wspólnota Krwi Chrystusa,
  • w soboty schola o godz. 10.00.
  • 23 dnia miesiąca – Grupa modlitewna o. Pio,
  • 28 dzień miesiąca Wspólnota św. Joanny Beretty Molla,
  • I środa miesiąca Rycerze Kolumba,
  • II sobota miesiąca Rycerze Jana Pawła II,
  • Róże Różańcowe każda I niedziela miesiąca,
  • ostatni piątek miesiąca katechezy dla rodziców dzieci komunijnych i rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania,
  • spotkania dla bierzmowanych – VI i VI klasa w II piątek miesiąca,
  • VIII klasa w III piątek miesiąca,
  • Wspólnota Totus Tuus w ostatnią niedzielę miesiąca.

7. W kinach od 1 września można obejrzeć film „ Raport Pileckiego”. Człowiek, który ujawnia prawdę o Auschwitz.

8. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się jutro o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. W ciągu tygodnia zapraszamy uczniów, którzy jeszcze tego nie uczynili do skorzystania z sakramentu spowiedzi – pół godziny przed Mszą św. w ciągu tygodnia.

9. Dnia 16 września organizowana jest III Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Początek o godz. 9.00.W przyszłą niedzielę 10 września w Markowej koło Łańcuta odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów. Wydarzenie będzie transmitowane przez TVP. Zachęcamy do włączenia się w te wydarzenia.