XVIII Niedziela zwykła 06.08.2023r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • we wtorek św. Dominika,
  • w środę święto św. Benedykty od Krzyża,
  • we czwartek święto św. Wawrzyńca,
  • w piątek św. Klary.

W niedzielę 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie z procesją modlitewną ulicami naszego miasta.

2. Wyjazd młodzieży do Zawichostu na spotkanie Młodych z parkingu przy kościele w niedzielę 6 sierpnia o godz. 7.30.

3. Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła 4 sierpnia ze Stalowej Woli.

Pamiętajmy o duchowym pielgrzymowaniu i o modlitwie za pielgrzymów szczególnie z naszej parafii. Ci, którzy się zapisali na jeden dzień  9 sierpnia – wyjazd  o godz. 5.30 z parkingu przy kościele MBKP w Nowej Dębie. Powrót ok. 1.00 w nocy. Gdyby byli jeszcze chętni, prosimy kontaktować się z ks. Dominikiem Buckim – proboszczem ze Ślęzaków. Szczegóły w zakrystii.

4. Dziękujemy Róży Wspomożenia Wiernych za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę św. s. Faustyny.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 32 z III i IV klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z I i II klatki.

6. Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje pielgrzymkę 30 września – 01 października do Księżomierza, Wąwolnicy, Nałęczowa i Zamościa. Zapisy w zakrystii, szczegóły na plakacie w gablocie.

7. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: ś. p. Stanisław Socha i Grzegorz Błachowicz Módlmy się w ich intencji : Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.