XIX Niedziela zwykła 13.08.2023r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. jak w każdą niedzielę, na wszystkich Mszach św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców, we czwartek św. Jacka.

15 sierpnia w Parafii Raniżów odbędą się Dożynki Diecezjalne. Początek o godz. 10.30 rejestracja i przywitanie delegacji dożynkowych z wieńcami na Rynku w Raniżowie. Pozostałe szczegóły na plakacie w gablocie. Nasza Parafia będzie reprezentowana z wieńcem dożynkowym zrobionym przez Koło Kobiet Osiedla Dęba.

2. W gablocie znajduje się plakat informacyjny na temat pomocy dla uzależnionych i ich rodzin. W każdy czwartek jest spotkanie otwarte Grupy Wsparcia AA w godz. od 17.00 do 20.00 w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu.

3. W kinach można obejrzeć film pt. „ Ulmowie Błogosławiona Rodzina” od 25 sierpnia.

4. Dziękujemy Róży św. s. Faustyny za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z I i II klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z III i IV klatki.

6. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odszedł ś. p. Marek Buras. Módlmy się w jego intencji : Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.