VI Niedziela Zwykła 12.02.2023r.

1. W liturgii kościoła wspominamy:

• we wtorek święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

Dziś  zbiórka do skarbony na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom z naszej Diecezji.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Sienkiewicza numery nieparzyste a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Sienkiewicza numery parzyste.

3. Dziękujemy Róży Matki Bożej Niepokalanej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Różańcowej.

4. Kierownik MGOPS W Nowej Dębie informuje, że w terminie od 13.02.2023r. do 03.03.2023r. wydawane będą skierowania na żywność pochodzącą z Banku Żywności. Skierowania będą wydawane we wtorek i czwartek w godz. 8.00 do 13.00 w siedzibie Ośrodka przy ul. M. Reja 3. Szczegóły w gablocie.

5. W najbliższą sobotę różaniec przed Mszą św. będzie prowadziła młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

W piątek spotkanie po Mszy św. dla klas siódmych.

Dziś o godz. 16.00 różaniec prowadzi Rycerze Kolumba a za tydzień zapraszamy do prowadzenia różańca Neokatechumenat.