II Niedziela Zwykła 15.01.2023 r.

1. W liturgii kościoła wspominamy:

• we wtorek św. Antoniego, w środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,
  • we czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara,
  • w sobotę św. Agnieszki.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Orkana numery nieparzyste a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Orkana numery parzyste.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek 16 I

Ul. Kościuszki 12 – od klatki 3 do końca i Kościuszki 108

Wtorek 17 I

Ul. Kościuszki 106, 110, Jana Pawła 26 – 2 klatki pierwsze

Środa 18 I

Ul. Jana Pawła – III i IV klatka,28, 30 – I i II klatka

Czwartek 19 I

Ul. Jana Pawła –  30 – III i IV klatka, 32

Piątek 20 I

Ul. Jana Pawła 34

Sobota 21 I

Ul. Jana Pawła – 36

4. Informujemy, że niedziela 22 stycznia w Kościele obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy rodziny do lektury Pisma Świętego.

5. Dziękujemy Róży św. Wojciecha za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Królowej Polski.

6. W najbliższą sobotę różaniec przed Mszą św. będzie prowadziła młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Dziś o godz. 16.00 różaniec prowadzi Wspólnotę Intronizacyjną NSJ a za tydzień zapraszamy Ruch Rodzin Nazeratańskich do prowadzenia różańca.