FINAŁ AKCJI Paczuszka dla Maluszka W NASZEJ PARAFII

Jak w zeszłym roku tak i w tym nasi Parafianie wykazali się ogromną szczodrością włączając się w ogólnopolską akcję Paczuszka dla Maluszka. W naszej parafii trwała ona do piątku 16 grudnia przez ostatnie trzy tygodnie i w tym czasie była możliwość składania pod specjalnie przygotowaną choinką darów w postaci produktów żywnościowych i chemicznych, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.

Odpowiedź naszych Parafian jak zwykle była błyskawiczna, gdyż już w pierwszych dniach z choinki zniknęły prawie wszystkie bombki przygotowane z okazji tej akcji a następnie pod choinką znalazły się niezbędne produkty.

Całość zebranych darów w sobotę 17 grudnia za sprawą Rycerzy Św. Jana Pawła II w Nowej Dębie działających przy naszej parafii trafiła bezpośrednio do beneficjentów, którym byli:

☑️Niezawodowa Rodzina Zastępcza oraz
☑️Katolicka Placówka Wychowawcza “Nasz Dom” prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła.

W toku prowadzonej akcji łącznie zebrano:

PRODUKTY CHEMICZNE I HIGIENY
✔️Oliwka dla dzieci różnej pojemności – 21 szt.
✔️Pasta do zębów – 28 szt.
✔️Szczoteczka do zębów – 7 szt.
✔️Mydło – 57 szt.
✔️Krem różnego rodzaju i pojemności – 22 szt.
✔️Chusteczki higieniczne i waciki – 7 op.
✔️Szampon do włosów – 61 szt.
✔️Płyn do prania i płukania różnej pojemności – 31 szt.
✔️Pampersy rozm. 5 – 4 op.
✔️Pampersy rozm. 4 – 6 op.
✔️Pampersy rozm. 3 – 4 op.
✔️Pampersy rozm. 2 – 1 op.
✔️Pampersy rozm. 1 – 1 op.
✔️Chusteczki nawilżane – 69 op.
✔️Proszek do prania różnego rodzaju i poj. – 14 szt.
✔️Gąbka do kąpieli – 5 szt.
✔️Puder – 1 op.
✔️Sól fizjologiczna – 1 op.
✔️Patyczki do uszu – 2 op.
✔️Podkłady dziecięce – 1 op.

PRODUKTY SPOŻYWCZE
✔️Kaszka dla dzieci – 7 op.
✔️Olej różnej poj. – 15 szt.
✔️Makaron różnego rodzaju – 35 op.
✔️Cukier – 1 kg
✔️Kawa – 1 op.
✔️Groszek konserwowy – 1 op.
✔️Mąka – 17 kg
✔️Ryż – 20 op.
✔️Cukierki (Śmiej żelki) – 1 op.

PRODUKTY RÓŻNE
✔️Pluszak do zabawy- 3 szt.
✔️Ozdoba świąteczna (miś) – 1 szt.
✔️Pojemnik – 1 szt.
✔️Gra planszowa – 1 szt.
✔️Kolorowanka – 1 szt.
✔️Ubranko dla dziecka rozm. 80 cm (2 x body, 1 x spodnie, 2 x pajacyk)
✔️Ubranko dla dziecka rozm. 98 cm (1 x bluza, 1 x spodnie)
✔️Poszewka – 1 szt.
✔️Termometr elektr. – 1 szt.
✔️Specjalnie przygotowana paczka od #Ruch_Rodzin_Nazaretańskich działający przy naszej parafii (nie otwierana) – 1 szt.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZAPEWNIAJĄC O MODLITWIE ORAZ ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ, KTÓRA TRWA NADAL 💝 W INNEJ FORMIE (więcej na stronie akcji Paczuszka dla Maluszka)