Paczuszka dla Maluszka-WŁĄCZAMY SIĘ W AKCJĘ

Już wkrótce wzorem poprzedniego roku w naszej świątyni stanie choinka akcji “Paczuszka dla Maluszka” w którą nasza parafia włączyła się ponownie. W tym roku będziemy zbierać niezbędne produkty, których lista znajduje się poniżej z przeznaczeniem dla Niezawodowej Rodziny Zastępczej oraz Katolickiej Placówki Wychowawczej “Nasz Dom”

Akcję można wesprzeć poprzez zabranie z choinki specjalnie dedykowanej bombki na której znajduje lista niezbędnych produktów a następnie przygotowaną paczkę z produktami przynosimy pod choinkę, po czym koordynatorzy dokonają dostarczenia tych produktów do wymienionych osób i instytucji.

Serdecznie prosimy o przynoszenie TYLKO produktów ujętych na liście !

W przypadku chęci dostarczenia innych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem zbiórki na terenie parafii na niżej podany numer telefonu !

Akcję można wesprzeć również w sposób opisany na stronie internetowej kliknij TUTAJ

Warto przypomnieć, że akcja PACZUSZKA DLA MALUSZKA to bożonarodzeniowa akcja, której adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W ubiegłym roku nasza parafia zebrała różne produkty codziennego użytku, które trafiły do podopiecznych Domu Samotnej Matki w Rudniku Nad Sanem oraz osób potrzebujących z terenu naszej parafii, jak też mam samotnie wychowujących dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej

Akcję na terenie naszej parafii będą koordynować Rycerze Św. Jana Pawła II. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 539-434-615.

W naszej parafii akcja potrwa do 17 grudnia 2022 r. który jest ostatnim dniem dostarczenia paczek !

LISTA PRODUKTÓW (można również pobrać, w tym celu kliknij LISTA do pobrania):

1. Proszek do prania (dla dorosłych i dla dzieci).
  2. Płyn do płukania tkanin.
  3. Mydło.
  4. Szampon lub żel do kąpieli.
  5. Oliwka dla dzieci.
  6. Krem dla dzieci.