Paczuszka dla Maluszka-WŁĄCZAMY SIĘ W AKCJĘ

Już wkrótce wzorem poprzedniego roku w naszej świątyni stanie choinka akcji “Paczuszka dla Maluszka” w którą nasza parafia włączyła się ponownie. W tym roku będziemy zbierać niezbędne produkty, których lista znajduje się poniżej z przeznaczeniem dla Niezawodowej Rodziny Zastępczej oraz Katolickiej Placówki Wychowawczej “Nasz Dom”

Akcję można wesprzeć poprzez zabranie z choinki specjalnie dedykowanej bombki na której znajduje lista niezbędnych produktów a następnie przygotowaną paczkę z produktami przynosimy pod choinkę, po czym koordynatorzy dokonają dostarczenia tych produktów do wymienionych osób i instytucji.   

Serdecznie prosimy o przynoszenie TYLKO produktów ujętych na liście ! 

W przypadku chęci dostarczenia innych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem zbiórki na terenie parafii na niżej podany numer telefonu !

Akcję można wesprzeć również w sposób opisany na stronie internetowej kliknij TUTAJ 

Warto przypomnieć, że akcja PACZUSZKA DLA MALUSZKA to bożonarodzeniowa akcja, której adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

 

W ubiegłym roku nasza parafia zebrała różne produkty codziennego użytku, które trafiły do podopiecznych Domu Samotnej Matki w Rudniku Nad Sanem oraz osób potrzebujących z terenu naszej parafii, jak też mam samotnie wychowujących dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej

Akcję na terenie naszej parafii będą koordynować Rycerze Św. Jana Pawła II. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 539-434-615.

W naszej parafii akcja potrwa do 17 grudnia 2022 r. który jest ostatnim dniem dostarczenia paczek !

 

LISTA PRODUKTÓW (można również pobrać, w tym celu kliknij LISTA do pobrania):

 1. Proszek do prania (dla dorosłych i dla dzieci).
 2. Płyn do płukania tkanin.
 3. Mydło.
 4. Szampon lub żel do kąpieli.
 5. Oliwka dla dzieci.
 6. Krem dla dzieci.
 7. Chusteczki nawilżane.
 8. Pasta do zębów.
 9. Mąka.
 10. Makaron.
 11. Ryż.
 12. Olej.