KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PAPIESKICH

W związku ze zbliżającą się rocznicą wyboru Kard. Karola Wojtyły na Papieża Rycerze Św. Jana Pawła II organizują konkurs piosenki papieskiej pod hasłem „Śpiewajmy ulubione pieśni piosenki Św. Jana Pawła II”.

W konkursie mogą brać udział soliści, zespoły wokalne (max. do 4 osób) oraz grający na instrumentach i jest on skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy uczestnik prezentuje jedną pieśń lub piosenkę. W konkursie można wziąć udział śpiewając do podkładu muzycznego albo występując z akompaniamentem własnym. Utwory przesyłamy drogą elektroniczną na adres e-mail: mbkp.nowadeba@gmail.com lub dostarczamy np. na płycie CD/DVD w dobrej jakości nagrania (fonia i wizja).

Zgłoszenie wraz z nagraniem należy przesłać do dnia 21 października 2022 r. Komisja konkursowa spośród nadesłanych nagrań wyłoni najlepszych wykonawców, których uroczysty koncert odbędzie się w naszej świątyni w dniu 30 października 2022 r. po wieczorowej Mszy Św.

Serdecznie zachęcamy do udziału szczególnie dzieci i młodzież. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody, natomiast każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy upominek.

Regulamin konkursu do pobrania  TUTAJ 

Formularz zgłoszenia do pobrania TUTAJ

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !!