Księże Robercie z serca dziękujemy !

Decyzją Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza Ks. Robert Capała został mianowany administratorem w Parafii Domostawa a na jego miejsce do naszej wspólnoty przyszedł Ks. Piotr Cieśla. 

Dziękujemy ks. Robertowi za posługę w naszej Parafii i życzymy Mu na nowej Parafii Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w duszpasterzowaniu na chwałę Boga i dla dobra Ludu Bożego.

W sobotę 27 sierpnia odbyło się uroczyste pożegnanie ks. Roberta, który spędził w naszej wspólnocie parafialnej kilka wspaniałych lat. Ksiądz Robert dał się poznać jako gorliwy i oddany Kapłan. Jednocześnie na pewno będzie nam brakować codziennego uśmiechu Ks. Roberta oraz niespotykanie pięknych fotografii, które wykonywał na chwałę Boga i naszej wspólnoty parafialnej.  

Z serca dziękując za lata posługi w naszej parafii zapewniamy o naszej modlitwie !