ZAKOŃCZENIE FILMOWYCH REKOLEKCJI EWANGELIZACYJNYCH

W czwartek 9 września po wieczornej Mszy Św. odbyła się ostatnia projekcja filmu w ramach FILMOWYCH REKOLEKCJI EWANGELIZACYJNYCH prowadzonych przez br. Benona Wylęgałę Konsultora Generalnego Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II ds Ewangelizacji oraz założyciela Fundacji “FRE”.
Tym razem zebrani mogli zapoznać się z piękną historią Bł. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Film ten doskonale wkomponował się w czas przygotowania do obchodów beatyfikacji Naszego Wielkiego Prymasa Polski.
Zarówno w czasie tej prezentacji filmowej, jak i poprzednich wierni mieli okazję wysłuchać świadectw Br. Benona.
Liczymy, że już wkrótce ponownie zagości w naszej parafii z kolejnymi wartościowymi filmami.
Br. Benonowi życzymy błogosławieństwa Bożego w dalszej posłudze ewangelizacyjnej !