MUZEUM DIECEZJALNE W SANDOMIERZU-materiały

Muzeum Diecezjalne w Sandomierzu przygotowało na swojej stronie internetowej materiały o charakterze duszpasterskim: na temat wystawy zorganizowanej z okazji Kongresu Eucharystycznego  zatytułowanej „Nie samym chlebem” i dwie prezentacje, jedną  na temat „Misterium Wcielenia” i drugą  w oparciu o Przewodnik po Sandomierzu z 1909 roku ks. Józefa Rokosznego.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. 

1. Film o wystawie zatytułowanej “Nie samym chlebem” – w celu odtworzenia filmu kliknij poniższy obrazek:

2. Film “MISTERIUM WCIELENIA” w kolekcji Muzeum Diecezjalnego w Sandomierzu – w celu odtworzenia filmu kliknij poniższy obrazek:

3.  Film “Wędrówki po Sandomierzu z pierwszym Przewodnikiem autorstwa ks. Józefa Rokosznego, założyciela Muzeum Diecezjalnego w Sandomierzu” – w celu odtworzenia filmu kliknij poniższy obrazek: