Misje Święte w naszej Parafii

Zachęcamy wszystkich wiernych do licznego udziału w zbliżających się Misjach Świętych, które odbędą się w naszej parafii w dniach od 06.09. do 13.09.2020 r. Poniżej publikujemy list jaki został wystosowany przez Naszych Kapłanów do Parafian. 
Drodzy Parafianie !
Minęło 11 lat od chwili, gdy nasza parafia przeżywała Misje Święte.
Przez to wydarzenie Bóg chce dokonać odnowienia naszych serc i ducha, aby miłość była w nas doskonała.
Przeżywamy obecnie czas niepewności i zamętu.
Właśnie w takich okolicznościach potrzebujemy duchowego umocnienia !
Nie we własnym imieniu, ale w Imię samego Boga – kochającego Ojca, zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach misyjnych, które poprowadzi ks. dr Sławomir Płusa wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji Św. Dobrego Łotra  z Radomia. Zachęcajmy się nawzajem i pomóżmy sobie, aby przez udział w tych Misjach każdy mógł zaczerpnąć łaskę zbawienia i odnowienia wiary, nadziei i miłości !
Jednocześnie już dziś pragniemy zaprezentować szczegółowy program Misji Świętych, który zostanie dodatkowo przekazany w formie zaproszeń.
Warto zaznaczyć, że Misję Świtę zostaną poprowadzone przez ks. dr. Sławomira Płusę oraz przedstawicieli Szkoły Nowej Ewangelizacji im. Św. Łotra z Radomia.
Więcej informacji o prowadzących Misje Święte już wkrótce.