XX Niedziela zwykła 16.08.2020

• we czwartek św. Bernarda,
  • w piątek św. Piusa X Papieża,
  • w sobotę NMP Królowej.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 4 z I klatki, a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Kościuszki 4 z II klatki.

3. Od wtorku rozpoczną się prace w kościele na chórze – najpierw demontaż obecnych organ a potem montaż organ zakupionych w Anglii. Prosimy przez ten czas nie wchodzić na chór. W tym czasie będziemy korzystać z organ wypożyczonych przez Samorządowy Ośrodek Kultury, dziękujemy Dyrektorowi za użyczenie ich na czas zanim będą działały nowe. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto parafialne z przeznaczeniem na organy.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. Dziękujemy Róży św. Faustyny. za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Marii Teresy Ledóchowskiej.

6. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszła ś.p. Władysława Jadach.
Módlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.