XIII Niedziela zwykła 28.06.2020

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • jutro Uroczystość Piotra i Pawła – Msze św o godz. 7.00, 9.00 i 18.00,
  • w piątek święto Tomasza Apostoła.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Rodziców młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania, a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Kościuszki 2 z III klatki.

3. Pielgrzymka do Medjugorje jeśli nie będzie ograniczeń odbędzie się we wrześniu tego roku. Szczegóły będą podane w późniejszym czasie.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 6-7 lipca. Szczegóły u Pana Tomasza Kopeć.

6. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W I czwartek zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. w czwartek a zakończy się w piątek przed Mszą św. Na stoliku jest wyłożona lista do zapisania się na konkretną godzinę od 22.00 do 6.00.
W I piątek możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00 zachęcamy wszystkich do obchodzenia 9 pierwszych piątków miesiąca. Z racji wakacji prosimy korzystać ze spowiedzi w ciągu tygodnia, bo w piątek nie będzie wszystkich kapłanów.
W I sobotę miesiąca chcemy zgodnie z zaleceniem Matki Bożej przeżywać Nabożeństwo I Sobót Miesiąca spełniając warunki, o które prosi Maryja: Komunia św., część różańca i 15 min. rozważania na temat tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy Róży Matki Bożej Częstochowskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Fatimskiej.

8. Zapowiedzi przedślubne: Biliński Mateusz i Koczwara Aneta z Parafii Dębno – zap. I,. Kto znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest zgłosić do kancelarii parafialnej.