Bierzmowanie w naszej parafii

26 czerwca z rąk Księdza Biskupa Edwarda Frankowskiego młodzież z naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania, który jest dopełnieniem chrztu i obdarzeniem Duchem Świętym. Warto zaznaczyć, że kto w wolności decyduje się na życie jako dziecko Boże i poprzez znaki nałożenia rąk i namaszczenia KRZYŻMEM prosi o Ducha Bożego, otrzymuje siłę, aby świadczyć o Bożej miłości i potędze słowem i czynem.  Staje się wówczas pełnoprawnym, odpowiedzialnym członkiem Kościoła Katolickiego.

Podczas wygłoszonej homilii Biskup Edward Frankowski podkreślił, że udzielając tak ważnego sakramentu wierzy, iż młodzież będzie wspierać i propagować wartości chrześcijańskie oraz patriotyczne bo tylko tak Polska – Nasza Ojczyzna może wzrastać i się rozwijać wraz z rozwojem duchowym przyszłych pokoleń. 

????????????????????????????????????

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

Kopiowanie, powielanie oraz jakiekolwiek wykorzystywanie fotografii bez zgody Parafii zabronione.