XII Niedziela zwykła 20.06.2020

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
  • w piątek zakończenie roku szkolnego i przyjęcie przez młodzież sakramentu bierzmowania.

Wszystkich zapraszamy na Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Edwarda Frankowskiego o godz. 18.00. Zapraszamy uczniów do spowiedzi na zakończenie roku codziennie pół godziny przed Mszą św a kandydatów do bierzmowania i ich rodziny w czwartek na godzinę 19.30.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 2 z II klatki , a w tym tygodniu prosimy Rodziców młodzieży, która przystąpi do
sakramentu bierzmowania.

3. Przypominamy, że w naszej świątyni jest już ponad pół roku Kaplica Adoracji otwarta codziennie do godziny 22.00. Bracie i Siostro Jezus czeka na
ciebie, aby udzielić ci potrzebnych darów, znajdź czas, aby przyjść i pokłonić się Jemu choćby na chwilę. Bóg zapłać tym, którzy regularnie adorują Jezusa i doświadczają Jego miłości.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 6-7 lipca. Szczegóły u ks. Proboszcza lub u Pana Tomasza Kopeć.

6. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na rok akademicki 2020/2021 szczegóły dla zainteresowanych w gablocie.

7. Dziękujemy Róży Matki Bożej Królowej Polski za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Częstochowskiej.

8. Zapowiedzi przedślubne: Bus Grzegorz i Zych Katarzyna z Parafii naszej, Ciombor Jakub z Parafii Chrzanów i Stróż Agata z Parafii naszej – zap. II,. Kto znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest zgłosić do kancelarii parafialnej.