Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01 2024r.

1. Dzisiaj zakończenie okresu Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły i będzie trwał do środy popielcowej.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 11 z III i IV klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 12 z I i II klatki.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

 Poniedziałek 08 I

Ul. Jana Pawła 26 – III i IV klatka

Ul. Kościuszki 1

Wtorek 09 I

Ul. Kościuszki 1A, 2 i 6

Środa 10 I

Ul. Kościuszki 3 i 10

Czwartek 11 I

Ul. Kościuszki 5 i 7

Piątek 12 I

Ul. Kościuszki 9, 11 i  13

Sobota 13 I

Ul. Słoneczna, Cicha, Krótka, Boczna, Robotnicza, Kilińskiego od początku i od końca szeregówki, Ogrodowa, Kolejowa.

4. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów z grupy bł. Wincentego na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 14 stycznia w Krzątce, Msza święta o godz. 14.00, potem spotkanie w Domu Strażaka.

5. Dziękujemy Róży Wspomożenia Wiernych za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę św. s. Faustyny.

6. W najbliższą niedzielę zapraszamy o godz. 16.00 do prowadzenia różańca Wspólnotę Intronizacyjną NSJ. W piątek zapraszamy na spotkanie uczniów klas siódmych w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania.

7. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Parafialną.

8. Zapraszamy na Koncert Finałowy DIECEZJALNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbędzie się w katedrze sandomierskiej 14 stycznia 2024 r. o godzinie 16.00. Wystąpią dzieci i młodzież z terenu diecezji sandomierskiej.

9. 14 stycznia w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. Poświęcenie książeczek odbędzie się w niedzielę 18 lutego o godz. 10.30.

10. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszli ś p. Zygmunt Adamczyk, Andrzej Lipecki, Szczepan Sowiński, Jan Łagoda i Maria Stępień. Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.