XX Niedziela zwykła 20.08.2023r.

• we wtorek NMP Królowej,
  • we czwartek św. Bartłomieja,
  • w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

Dziś  w Parafii Podwyższenia Krzyża w Nowej Dębie będziemy dziękować za tegoroczne plony obejmując całą Gminę Nowa Dęba. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 14.00. Cały program uroczystości znajduje się na stronie SOK-u i na plakatach w mieście.

Zachęcamy do licznego udziału.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 jako Wspólnota Parafialna będziemy dziękować Bogu za tegoroczne plony. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

2. Ogólnopolska Pielgrzymka Rolników na Jasną Górę odbędzie się w dniach 2-3 września. Będzie to jednocześnie Ogólnopolskie Święto Dziękczynienia Bogu za plony.

3. Ze względu na tragiczne skutki powodzi w Słowenii za tydzień będzie zbiórka do skarbony jako pomoc dla poszkodowanych.

4. Dziękujemy Róży bł. Marii Teresy Ledóchowskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Chrystusa Króla.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 34 z III i IV klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 36 z I i II klatki.