XXXIII Niedziela zwykła 13.11.2022r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • we czwartek św. Elżbiety Węgierskiej,
  • w piątek bł. Karoliny Kózkówny.

Dziś zbiórka  do skarbony ofiar jako pomoc dla kościoła prześladowanego.       

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Willowej, Spacerowej i Wczasowej a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kilińskiego od nr 19 do końca.

3. Dziękujemy Róży Zwiastowania NMP za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Wspomożenia Wiernych.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie uczniów klas siódmych w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. Rekolekcje dla młodzieży męskiej ze szkół średnich i studentów odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym w dniach 25-27 listopada.

7. Organizatorzy wcześniejszych akcji modlitewnych m.in Różańca bez granic zapraszają Ciebie i Twoją rodzinę na czuwanie modlitewne po hasłem:
PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE!

Czuwanie rozpocznie się19 listopada 2022, o godz. 16:00, w wigilię Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla,  w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i św. Maksymiliana Marii Kolbego w Niepokalanowie. W tym szczególnie trudnym momencie historii, pragniemy odnowić Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Więcej na stronie krolestwotwoje.pl oraz stronie parafii – kliknij TUTAJ.

Będzie dostępna transmisja całego czuwania, można z niej skorzystać w dowolny sposób.

8. W dniach od 25 do 30 listopada w naszym kinie będzie projekcja zapowiadanego filmu „Medjugorje”. Szczegóły na plakacie w gablocie. W kinach od 11 listopada możemy obejrzeć również film pt. „ Prorok” o Kard. Stefanie Wyszyńskim.

9. Chór Parafialny Soli Deo z Tarnowskiej Woli serdecznie zaprasza na Koncert Dobroczynny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 XI o godz. 17.30 w kościele Podwyższenia Krzyża w Nowej Dębie. Koncert jest jako pomoc dla chorej Mai Watracz.

10. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w dniu 26 listopada w sobotę. Wspólnota Krwi Chrystusa organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 10 grudnia na czuwanie nocne. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.