Niedziela – Święto Świętej Rodziny 29. 12. 2019

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

 • we wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego, w którym żegnamy stary rok dziękując Bogu za łaski otrzymane a jednocześnie przepraszając Go za popełnione grzechy. Dlatego po Mszy św. o godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne zakończone błogosławieństwem. W tym dniu będzie również roczne sprawozdanie ze spraw duszpasterskich i materialnych. Kto chciałby powitać Nowy Rok w Kaplicy Adoracji, to będzie można, Kaplica będzie otwarta do 24.00 – zapraszamy,
 • w środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Rady Parafialnej na tradycyjny opłatek.
 • we czwartek św. Grzegorza i Bazylego.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 30 z IV klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Jana Pawła II 32 z I klatki.

3. Dziękujemy Róży Podwyższenia Krzyża za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Królowej Polski.

4. Chór parafialny z Tarnowskiej Woli i schola z Jadach wraz z innymi muzykami zapraszają na charytatywny koncert kolęd i Pastorałek dla Antosi Woźniak i Dagmarki Andrusiewicz w naszym kościele dziś o godz. 18.00.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W I czwartek zapraszamy wszystkich do Kaplicy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. w czwartek a zakończy się w piątek przed Mszą św. Na stoliku jest wyłożona lista do zapisania się na konkretną godzinę od 22.00 do 6.00.
W I piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach, prosimy zgłaszać w zakrystii nowych chorych, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00 zachęcamy wszystkich do obchodzenia 9 pierwszych piątków miesiąca.
W I sobotę miesiąca chcemy zgodnie z
zaleceniem Matki Bożej przeżywać Nabożeństwo I Sobót Miesiąca spełniając warunki, o które prosi Maryja: Komunia św., część różańca i 15 min. rozważania na temat tajemnic różańcowych.

6. W niedzielę 5 stycznia na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy gościć w naszej wspólnocie chór Cantate Domino z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po Mszy św. odbędzie się krótki koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.

7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :

 • poniedziałek od 16.00 :
  Kościuszki 2 – 2 pozostałe klatki, Kościuszki 3 od 1 i Kościuszki 4
 • czwartek od 16.00 :
  Kościuszki 5, 6 i 7 – 2 pierwsze klatki
 • piątek od 16.00 :
  Kościuszki 7 – 2 pozostałe klatki
 • sobota od 9.00 :
  Kościuszki 9, 10, 11