Listopadowy Express

Lepiej późno niż wcale.

Zgodnie z powyższym powiedzeniem z lekkim opóźnieniem z powodów technicznych umieszczamy krótkie relację z życia parafii, które miały miejsce w listopadzie.

W przedostatnią sobotę, 23 dnia miesiąca nasi ministranci wzięli udział w Dekanalnym Turnieju Piłki Halowej w Nowej Dębie. Startowała drużyna w przedziale wiekowym 2008-2012. Po zaciętej walce dotarli do finału, w którym o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Nasi reprezantanci wywalczyli II miejsce. Dziękujemy i gratulujemy.

Również schola niepróżnowała i w ostatnią sobotę, 30 dnia listopada wzięła udział w IV Festiwalu Piosenki Patriotyczno – Religijnej w Sandomierzu. Organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Po Mszy św. młodzi wykonawcy zgromadzili się w Domu Katolickim, gdzie na scenie prezentowali swoje umiejętności wokalne. Uczestników oceniało jury biorąc pod uwagę wartość wokalną i ekspresyjną wykonania utworu. Nasza schola została przyjęta bardzo pozytywnie.

Życzymy dalszych sukcesów.