IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024r.

1. W sobotę 16 marca rozpocznie się Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego prze wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do wzięcia udziału. W naszej świątyni będziemy modlić się codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Jeśli ktoś nie będzie mógł być w kościele może modlić się w domu. Szczegóły na stronie parafialnej – kliknij TUTAJ.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul Szkolnej 3 i ul. Korczaka a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Spółdzielczej 1a.

3. W niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program jest zamieszczony na stronie parafialnej i w gablocie. Słowo Boże będzie głosił Ks. dr Krzysztof Cisek, który aktualnie pracuje w Dykasterii Doktryny Wiary w Rzymie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Rekolekcjoniście i o wszystkich Parafianach, aby skorzystali z daru świętych ćwiczeń rekolekcyjnych. Program rekolekcji dostępny TUTAJ.

W czasie rekolekcji nie będzie Mszy św. o godz.7.00, intencje z tej Mszy św. zostaną odprawione o godz. 8.00.

Spowiedź odbędzie się w sobotę 23 marca.

4. Dziękujemy Róży Matki Bożej Królowej Polski za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Spotkanie dla uczniów klas siódmych w piątek po Mszy św.

6. Caritas Parafii Chmielów jest organizatorem kolonii letniej dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 15 lat w Myczkowcach w dniach od 5 do 16 lipca. Szczegóły na plakacie w gablocie.

7. Już we wrześniu startuje druga edycja Kursu Biblijnego” Podróż przez Księgi”. Zgłębianie Słowa Bożego stanowi fundament naszego duchowego wzrostu. Spotkania kursu będą się odbywać stacjonarnie i online.

8. Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 15 marca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie w gablocie i na Facebooku.

9. Wczoraj czterech naszych ministrantów lektorów zostało ustanowionych przez Ks. Biskupa Krzysztofa Ceremoniarzami Liturgicznymi. Gratulujemy i dziękujemy rodzicom i Ks. Łukaszowi za pomoc i opiekę. Zachęcamy w dalszym ciągu kandydatów na ministrantów na spotkania we czwartek o godz. 16.00.