I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

1. W okresie Wielkiego Postu:

• w niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale i kazania pasyjne – o godz. 16.00,
  • w piątki na Drogę Krzyżową – o godz. 17.30. Za uczestnictwo w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny po spełnieniu zwykłych warunków.

Na stoliku jest wyłożona Księga Trzeźwościowa – można zadeklarować abstynencję od alkoholu na jakiś czas lub całe życie. We czwartek przeżywamy  w liturgii święto Katedry św. Piotra Apostoła.

W przyszłą niedzielę zbiórka do skarbony na pomoc misjonarzom.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 108 i 110, a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Szkolnej 1 i Żeromskiego.

3. W piątek zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci komunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania.

4. Dziękujemy Róży św. Józefa za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę św. Stanisława.

5. Zapraszamy na cykl katechez uzupełniających skierowanych do młodzieży. Katechezy będą odbywać się w II i IV sobotę miesiąca w salce na plebanii w naszej Parafii o godzinie 19.00. Najbliższa katecheza 24 lutego.

6. Od dziś rozpoczynają się również w tym samym miejscu katechezy przedmałżeńskie dla tych, którzy zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Będą odbywały się o godzinie 18.00.

7. Na stronie parafialnej znajduje się informacja o konkursie na plakat pielgrzymkowy na Jasną Górę – kliknij TUTAJ.