XII Niedziela zwykła 23.06.2024r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
  • w piątek św. Ireneusza,
  • w sobotę Uroczystość Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 – taca na stolicę Apostolską.

W tym dniu przypadają  imieniny Ks. Piotra – zapraszamy do wspólnej modlitwy w Jego  intencji o godz. 18.00.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul Tetmajera – numery parzyste a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Orkana – numery nieparzyste.

3. Dziękujemy Róży Chrystusa Króla za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Podwyższenia Krzyża.

4. Nasza Parafia otrzymała pulę voucherów uprawniających do zniżkowego zakupu biletu na nazywaną arcydziełem technologii, wyjątkową w skali światowej wystawę immersyjną:” Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”. Wystawa jest dostępna w Krakowie przesz najbliższe tygodnie, vouchery można odebrać w zakrystii.

5. Kościół jest miejscem świętym dlatego przypominamy o godnym stroju zarówno u mężczyzn jak u kobiet. W ten sposób wyrażamy naszą miłość do Boga i bliźniego.

6. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich liderów Wspólnot działających w naszej Parafii i inne osoby, które pragną wziąć odpowiedzialność za funkcjonowanie naszej wspólnoty parafialnej.

7. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszła ś p. Władysława Taraszka. Módlmy się w Jej intencji: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.