XI Niedziela zwykła 16.06.2024r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego,
  • w piątek św. Alojzego Gonzagę.

Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 modlitwa różańcowa ulicami naszego miasta. Zapraszamy do licznego udziału.

W środę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za naszych księży Wikariuszy: Piotra i Łukasza w kolejną rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich.

W najbliższy piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00, prosimy dzieci i młodzież, aby przystąpili z tej racji do spowiedzi, codziennie pół godziny przed Mszą św.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul Tetmajera – numery nieparzyste, a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Tetmajera – numery parzyste.

3. Dziękujemy Róży bł. Marii Teresy Ledóchowskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Chrystusa Króla.

4. Dziś od godziny 10.00 do 18.00 w ramach „Militariady” jest możliwość skorzystania z bezpłatnych badań u specjalistów. Szczegóły w gablocie.

5. SOSiR organizuje obóz młodzieżowy w Piaskach koło Krynicy Morskiej. Zapewniamy opiekę kadry pedagogicznej, instruktorskiej, ratowniczej i medycznej. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie www.sportnowadeba.pl

6. Za tydzień o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich liderów Wspólnot działających w naszej Parafii i inne osoby, które pragną wziąć odpowiedzialność za funkcjonowanie naszej wspólnoty parafialnej.

7. W naszej Parafii dziś gościmy Ks. Eugeniusza Ejsmonta, który posługuje we Wspólnocie na Białorusi. Aktualnie buduje w Mińsku kościół i prosi o złożenie dobrowolnych ofiar do skarbony na ten cel. Jest również możliwość zakupu książek i innych rzeczy o charakterze religijnym.