XIV Niedziela zwykła 03.07.2022 r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
  • w piątek św. Jana z Dukli.

W niedzielę 10 lipca kolejny raz wyruszymy ulicami naszego miasta w procesji pokutnej modląc się na różańcu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 7 z I i II klatki a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 7 z III i IV klatki.

3. Dziękujemy Róży Wspomożenia Wiernych za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę św. s. Faustyny.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy wszystkich na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu.

6. W zakrystii jest już książka intencji na nowy rok prosimy, jeśli ktoś pragnie zamówić Mszę św. na konkretną datę, aby to uczynił w najbliższym czasie.

7. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2022/2023. Słuchaczami Studium mogą być: młodzież z ukończoną szkołą średnią, studenci, małżonkowie i samotni, rodzice i wychowawcy, katecheci i nauczyciele, pracownicy służby zdrowia oraz narzeczeni. Studium trwa dwa lata; zajęcia są od października do czerwca, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i są bezpłatne. Wszystkie szczegóły będą na plakacie w gablotce oraz TUTAJ. Zgłoszenia do 24 września 2022 r.

8. Parafia Wydrza organizuje w dniach od 20 do 27 lipca pielgrzymkę do Medjugorie. Zapisy do 12 lipca. Cena 900zł. i 170 euro. Program pielgrzymki na stronie internetowej Parafii Wydrza kliknij TUTAJ.

9. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: ś. p. Danuta Róg i Ciździel Stanisław. Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.