VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022r.

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

• dziś św. Rity – z tej racji w czasie nabożeństwa o godz. 16.00 będzie poświęcenie róż i modlitwy przez wstawiennictwo tej świętej.
  • we wtorek NMP Wspomożycielki Wiernych,
  • we czwartek św. Filipa Neri.

W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Od jutra do środy będziemy modlić się o urodzaje idąc w procesji błagalnej wokół kościoła.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła Rodzicom dzieci, które dziś obchodzą Rocznicę I Komunii św. a w tym tygodniu zapraszamy Parafian z ul. Kościuszki 4 z I i II klatki.

3. Prasa katolicka do nabycia na stoliku.

4. W piątek po Mszy św. spotkanie obowiązkowe dla młodzieży, która w tym roku przystąpi do Sakramentu bierzmowania.

5. 11 czerwca odbędzie się w Radomyślu Diecezjalne Spotkanie Młodych. Organizujemy wyjazd z naszej Parafii – zapisy w zakrystii i u księży uczących w szkołach.

6. 29 maja o godz. 18.00 odbędzie się koncert charytatywny chóru z Tarnowskiej Woli. Dobrowolne ofiary złożone w czasie tego koncertu będą przeznaczone dla chorej Oliwi Kret.

7. Trwają zapisy na oazę wakacyjną dzieci i młodzieży. Szczegóły w gablocie na plakacie i u ks. Roberta. Zachęcamy do takiej formy wypoczynku.