VI Niedziela Zwykła 13.02.2022

1. W liturgii kościoła wspominamy:

  • jutro święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

Za tydzień zbiórka do skarbony na Fundusz dla chorych kapłanów z naszej diecezji.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 32 z I i II klatki a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Jana Pawła II 32  z III i IV klatki.

3. Dziękujemy Róży Wspomożenia Wiernych za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę św. s. Faustyny.

4. Trwają w naszej wspólnocie katechezy neokatechumenalne prowadzone przez katechistów wraz z księdzem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego kościoła o godz. 18.45 we wtorek i piątek.      

5. We wtorek zapraszamy na Lectio Divina a w piątek spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – zawsze dostępna na stoliku za ławkami.

7. Do skrzynki zamieszczonej w stoliku na końcu świątyni z podpisem modlitwy przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molli, możemy wrzucać różne intencje, które pragniemy przedstawić Bogu. Raz w tygodniu będą one wyjmowane i wyczytywane w czasie modlitwy różańcowej o godz. 20.30 w Kaplicy Adoracji. Oczywiście mogą być anonimowe. Jest to miejsce szczególne w naszej świątyni  i pragniemy w taki sposób pomagać wszystkim potrzebującym wsparcia modlitewnego.