II Niedziela Zwykła 16.01.2022

1. W liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Antoniego, we wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek św. Agnieszki.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Jana Pawła II 28 z I i II klatki a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Jana Pawła II 28 z III i IV klatki.

3. Dziękujemy Róży Matki Bożej Niepokalanej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w  tym tygodniu Różę Matki Bożej Różańcowej.

4. Dyrektor Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mielcu informuje, że do końca stycznia 2022r, trwa nabór na kierunek: Technik Farmaceutyczny. Szczegóły w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.

5. Spotkanie kolędowe w kościele w tym tygodniu :

Poniedziałek 17 Słoneczna, Cicha, Krótka, Boczna, Robotnicza, Olchowa
Wtorek 18 Orkana, Tetmajera, Zybury, Szpitalna
Środa 19 Sienkiewicza, Piwna, Skargi, Sosnowa
Czwartek 20 Wojska Polskiego, Stawowa, Jagodowa, Witosa
Piątek 21 Podgórze, Kręta, Górska, Sowia, Krucza
Sobota 22 Spółdzielcza, Konopnicka, Zielona

6. We wtorek spotkanie w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania – klasy ósme – grupa III o godz. 18.00 Msza św. a po zakończeniu spotkanie. Spotkania odbywają się na plebanii. W sobotę modlitwy prowadzone przez wspólnotę św. o. Pio przed Mszą św. o godz. 17.20.

7. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę Parafialną. Do Rady może należeć każdy Parafianin, który pragnie wziąć odpowiedzialność za sprawy duchowe i materialne w naszej wspólnocie. Zapraszamy serdecznie.