Orszak Trzech Króli 2022

W wielu parafiach w całym kraju odbyły się coroczne Orszaki Trzech Króli i tak było również w naszej parafii gdzie wierni po Mszy Św. o godz. 12:00 wyruszyli w orszaku śpiewając kolędy aby oddać hołd Jezusowi Narodzonemu. 

Tegoroczny orszak parafialny był spontaniczną inicjatywą Ks. Pawła, który odpowiadał za jego barwne przygotowanie a przy pomocy Ks. Roberta oraz Ks. Proboszcza, jak i “scholanek” ze Scholi “Miriam”  oraz samych Parafian, którzy licznie wzięli udział w tym wydarzeniu, stał się pięknym świadectwem wiary.

Trasa orszaku przebiegała ulicami Nowej Dęby, a za jego profesjonalne zabezpieczenie odpowiadali druhowie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Dęba, której składamy serdeczne podziękowanie. 

Jak mówili uczestnicy orszaku:

“(…)było jesiennie, było zimowo, było wiosennie, ale przede wszystkim było pięknie a wszystko to dla Jezusa(…)”     

Wszystkim uczestnikom tegorocznego orszaku parafialnego zarówno tym małym , jak i tym dużym, składamy serdeczne Bóg zapłać !

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Orszak Trzech Króli 2022