Schola w akcji – śpiewają i zdobią

Działająca w naszej parafii SCHOLA “MIRIAM” skupiająca dziewczęta w różnym wieku rozwija się z dnia na dzień. Pokazują, że nie tylko potrafią śpiewać, ale również przygotowały piękne stroiki, które parafianie mogli nabyć po Mszach Św. niedzielnych.

Dochód ze stroików został w pełni przekazany na działalność scholi w szczególności na zakup strojów, które pięknie przyozdabiają nasze młode talenty i będziemy niejednokrotnie mogli podziwiać ich umiejętności śpiewu przy tym zachwycając się prezentacją.  

Jak mówią parafianie:

nasze Scholanki nie tylko pięknie Śpiewają, ale także Są Młodymi Artystkami“.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim którzy wsparli i wspierają działalność Scholii “MIRIAM” oraz zaangażowanie i Dobre Słowa !!

Na zdjęciach dzieła które własnoręcznie wykonały: