NASZA SCHOLA DLA NIEPODLEGŁEJ

W Katolickim Domu Kultury w Sandomierzu odbył się V Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej. Organizatorem wydarzenia było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Sandomierskiej, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ks. bp Krzysztof Nitkiewicz.

W konkursie udział wzięła reprezentacja naszej parafii Schola “MIRIAM” prowadzona przez Ks. Pawła Dobrowolskiego.

Z Wielka Radością informujemy, że Nasze Zdolne Dziewczynki otrzymały wyróżnienie w kategorii “Zespół Wokalno-Instrumentalny”. To wielka duma i radość dla naszej Parafii. Gratulujemy Naszym Artystkom !

Bardzo dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju Naszej Scholii !

Relację z konkursu można znaleźć w “Gościu Sandomierskim”  oraz na fanpage Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Wykonanie, które zakwalifikowało naszą scholę do finału – utwór „Uwierz Polsko”

Zdjęcia: archiwum własne, KSM oraz “GOŚĆ Sandomierski“.