RYCERSKIE POGOTOWIE RÓŻAŃCOWE

Jesteś w trudnej sytuacji życiowej i pilnie potrzebujesz pomocy modlitewnej ? Nie masz do kogo zwrócić się z prośbą o modlitwę ? Chciałbyś aby ktoś jeszcze oprócz Ciebie pomodlił się za bliską Ci osobę ?
Zadzwoń lub napisz SMS z intencją na numer 539-434-615. Możesz także pozostawić intencję w komentarzu poniżej lub napisać przez WhatsApp za pośrednictwem strony na FB (w tym celu kliknij link )
Rycerze Św. Jana Pawła II działający przy naszej parafii, pragną modlić się w takich intencjach i w ten sposób nieść innym duchową pomoc w ramach #RycerskiePogotowieRóżańcowe
SMS-y z intencjami można wysyłać ANONIMOWO zawsze i o każdej porze !
Św. Jan Paweł II podkreślał, że:
“Różaniec. Ta modlitwa jest jeszcze dzisiaj dla bardzo wielu ludzi znakiem i środkiem nawiązania najbardziej intymnej więzi z Chrystusem. W czasach trudnych, w udręczeniu, w samotności, w chorobie, w obliczu śmierci człowiek zawsze znajdował w różańcu pociechę, umocnienie i nowe siły.” (2 maja 1987)”.
Liczymy, że w ten sposób również możemy wesprzeć wszystkich potrzebujących, stąd zachęcamy do zgłaszania intencji, aby za wstawiennictwem Maryi upraszać łaski u Jej Syna Jezusa Chrystusa !
Jednocześnie zachęcamy inne wspólnoty działające przy naszej parafii do włączenia się w to dzieło modlitwy !
Powiadom o
guest
Najstarsze
Renata
18 godzin temu

Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny, którą w najbliższym czasie czeka operacja, aby przeszła ją szczęśliwie i dalsze leczenie zostało zakończone powrotem do zdrowia.

Intencja
7 dni temu

Prosze o modlitwe za moja mame. ktora we wtorek czeka powazna operacja. Dziekuje.

Jan
13 dni temu

Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii i wszystkich kapłanów posługujących w parafii.

Zostaw treść z intencją!x
()