RYCERSKIE POGOTOWIE RÓŻAŃCOWE

Jesteś w trudnej sytuacji życiowej i pilnie potrzebujesz pomocy modlitewnej ? Nie masz do kogo zwrócić się z prośbą o modlitwę ? Chciałbyś aby ktoś jeszcze oprócz Ciebie pomodlił się za bliską Ci osobę ?
Zadzwoń lub napisz SMS z intencją na numer 539-434-615. Możesz także pozostawić intencję w komentarzu poniżej lub napisać przez WhatsApp za pośrednictwem strony na FB (w tym celu kliknij link )
Rycerze Św. Jana Pawła II działający przy naszej parafii, pragną modlić się w takich intencjach i w ten sposób nieść innym duchową pomoc w ramach #RycerskiePogotowieRóżańcowe
SMS-y z intencjami można wysyłać ANONIMOWO zawsze i o każdej porze ! 
Św. Jan Paweł II podkreślał, że:
“Różaniec. Ta modlitwa jest jeszcze dzisiaj dla bardzo wielu ludzi znakiem i środkiem nawiązania najbardziej intymnej więzi z Chrystusem. W czasach trudnych, w udręczeniu, w samotności, w chorobie, w obliczu śmierci człowiek zawsze znajdował w różańcu pociechę, umocnienie i nowe siły.” (2 maja 1987)”.
Liczymy, że w ten sposób również możemy wesprzeć wszystkich potrzebujących, stąd zachęcamy do zgłaszania intencji, aby za wstawiennictwem Maryi upraszać łaski u Jej Syna Jezusa Chrystusa !
Jednocześnie zachęcamy inne wspólnoty działające przy naszej parafii do włączenia się w to dzieło modlitwy !
Subskrybuj
Powiadom o
guest

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze
Inline Feedbacks
View all comments
Marzena
Marzena
3 miesięcy temu

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Zbigniewa o zgodę w moim małżeństwie

Anna
Anna
4 miesięcy temu

Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia dla mnie ( Anny i meza Pawla) o zjednoczenie w modlitwie zakonczenie klotni i zjednoczenie w modlitwie wspolnej malzenskiej. Prosze o uwolnienie nas od lekow o dar malzenskiej rozmowy i sily dla naszego malzenstwa nas samych o ochrone sakramentu malzenstwa

Grzegorz
Grzegorz
5 miesięcy temu

Prośba błagalna o szturm modlitewny. Brak mi już sił – dlatego proszę i błagam o modlitwy za mój powrót do zdrowia, za zdrowie mojej kochanej żony, o pozytywne rozwiązanie sytuacji beznadziejnej i w moich Bogu wiadomych intencjach. Bóg zapłać. Grzegorz

Czcicielka
Czcicielka
10 miesięcy temu

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla sparaliżowanego Sebastiana. Bóg zapłać

Mama
Mama
11 miesięcy temu

Proszę w intencji małżeństwa Marcina I Klaudi,za ich dzieci.. By móc Sakramentu była silniejsza od zdrady.uzdrowienie z depresji I nałogów..

milena
milena
1 rok temu

PROSZĘ O MODLITWE O UWOLNIENIE MILENY, RENATY, PIOTRA I MATEUSZA OD NIEPRZYJACIELA . 

Aneta
Aneta
1 rok temu

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, który odszedł do kochanki, z którą spodziewa się dziecka. Proszę o Jego nawrócenie i powrót do rodziny sakramentalnej, w której jest dwoje dzieci 5 i 10 lat. Proszę o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa i rodziny. O siłę dla nas w tym trudnym czasie i opiekę Bożą.

Alicja
Alicja
1 rok temu

O zdrowie dla Julki

Barbara
Barbara
1 rok temu

Proszę o dobrego męża dla siebie i córki bo sił brak do zycia

Justyna
Justyna
1 rok temu

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego i szybkiego zakończenia trudnej sprawy. O opamiętanie dla p. Jacka , niech przestanie walczyć i obwiniać wszystkich. O spokój na polu zawodowym. O stabilizację zawodową i finansową. O miłość w rodzinie. O łaskę zdrowia dla najbliższych. O ulge w bólu dla mamy.

Pat
Pat
1 rok temu

Za chora babcie

Agata
Agata
1 rok temu

O uratowanie małżeństwa Agaty i Marcina

Renata
Renata
2 lat temu

Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny, aby wdrożone leczenie przyniosło efekty i pomogło w powrocie do zdrowia.

Bernadeta
Bernadeta
2 lat temu

Proszę o zdrowie dla mojej córki, która ma 17 lat i jest po leczeniu onkologicznym i zmaga się z powiklaniami po leczeniu. Proszę również o siłę dla naszej rodziny i opiekę Matki Bożej nad nami. Bóg zapłać.

Renata
Renata
2 lat temu

Proszę o modlitwę w intencji Magdaleny, którą w najbliższym czasie czeka operacja, aby przeszła ją szczęśliwie i dalsze leczenie zostało zakończone powrotem do zdrowia.

Intencja
Intencja
2 lat temu

Prosze o modlitwe za moja mame. ktora we wtorek czeka powazna operacja. Dziekuje.

Jan
Jan
2 lat temu

Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii i wszystkich kapłanów posługujących w parafii.

19
0
Zostaw treść z intencją!x