Ognisko młodzieżowych wspólnot parafialnych

W sobotę 11 września z inicjatywy Ks. Pawła odbyło się ognisko parafialne dla dzieci i młodzieży skupionej w działających przy naszej parafii wspólnotach. Świetna atmosfera przy ognisku była zasługą nie tylko samego organizatora, ale także wspaniałej ekipy z “HULAJ NOGA”, czyli grupy animacyjnej prowadzącej zabawy dla uczestników.   

Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą poprowadzoną prze Księdza Pawła po której zebrani mogli zakosztować przyrządzonej kiełbasy prosto z ogniska o co dbali Bracia ze wspólnoty mężczyzn Rycerzy Św. Jana Pawła II.  

Wszyscy obecni zgodnie stwierdzili, że oczekują kolejnej zabawy ogniskowej albowiem atmosfera i dobra zabawa jaka panowała warta jest powtórzenia.

Zachęcamy do obejrzenia dwóch galerii zdjęć z tego wydarzenia:

Galeria cz. I

Ognisko młodzieżowych wspólnot parafialnych 11 IX 2021 cz I

Galeria cz. II

Ognisko młodzieżowych wspólnot parafialnych 11 IX 2021 cz II