DZIĘKCZYNIENIE ZA PLONY

“Dziękujemy Bogu za tegoroczne plony, dziękujemy za wszystko czym nas obdarzył (…)” te słowa słyszeli wierni zgromadzeni podczas uroczystej niedzielnej Mszy Świętej koncelebrowanej przez Księdza Proboszcza Henryka Króla oraz Ks. Pawła Dobrowolskiego w czasie której został poświęcony wieniec dożynkowy jak i złożone dary przygotowane przez Koło Gospodyń Osiedla Dęba.

Jak co roku za przygotowanie do tej uroczystości odpowiadał parafianin Władysław Flis, który wraz z parafiankami skupionymi w Kole Gospodyń Osiedla Dęba zaprezentowali nie tylko okazały wieniec dożynkowy, ale również coraz prężniej działającą grupę piękne przystrojoną na tę wyjątkową uroczystość. 

Wszystkim życzymy obfitości, licznych darów oraz urodzajów od Pana Boga !! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa m.in. Ks. Roberta Capały: