XX Niedziela zwykła 15.08.2021

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • we wtorek św. Jacka,
  • w piątek św. Bernarda,
  • w sobotę św. Piusa X Papieża.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Krętej, Kruczej, Sowiej i Górskiej a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Podgórze.

3. Dziękujemy Róży Matki Bożej Częstochowskiej za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Fatimskiej.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. W niedzielę 22 sierpnia odbędą się dożynki gminne w Jadachach. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 a później dalszy program aż do wieczora. W naszej wspólnocie dożynki parafialne będziemy przeżywać w niedzielę 29 sierpnia o godz. 12.00.

6. Dziś zbieramy podpisy poparcia, aby dzień Ojca przenieść z 23 czerwca na 19 marca w Uroczystość św. Józefa.

7. Dziś o godz. 19.00 odbędzie się koncert religijny – „Stalowa Wola Jednego Serca”. Na Stalowowolskich Błoniach nad Sanem chwałę Panu wyśpiewają najsłynniejsi twórcy i wykonawcy muzyki religijnej w Polsce. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie www.stalowawola.pl.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 w salce na plebani odbędzie się otwarty mitting prowadzony przez Wspólnotę AA. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko tych, co mają problem, warto bliżej poznać ten problem, aby pomóc innym.