Ogłoszenie nr 1

Ogłoszenie nr 1  04.08.2021r.

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski, ul. ks. Skargi 2, 39-460 Nowa Dęba zaprasza do złożenia ofert na wykonanie: dwóch audytów energetycznych wraz z kosztorysami na wybrane do realizacji usprawnienia dla budynków: kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Królowej Polski oraz budynku duszpasterskiego w związku z planowanym do realizacji projektem pod tytułem: „Termomodernizacja budynku duszpasterskiego oraz kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Załączniki do pobrania:

Formularz oferty.pdf 

Zapytanie ofertowe.pdf

 

Informacja o wyborze – 13.08.2021r.

13.08.2021r.
Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski, ul. ks. Skargi 2, 39-460 Nowa Dęba, informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie dwóch audytów energetycznych wraz z kosztorysami na wybrane do realizacji usprawnienia dla budynków: kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Królowej Polski oraz budynku duszpasterskiego w związku z planowanym do realizacji projektem pod tytułem: „Termomodernizacja budynku duszpasterskiego oraz kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) złożył następujący wykonawca: Usługi Budowlane Grzegorz Duda.