Pożegnanie Ks. Michała

“Drogi Księże Michale dziękujemy za dwa lata posługi w naszej parafii (…)” te słowa zgromadzeni wierni mogli usłyszeć po zakończeniu wczorajszej Mszy Św. południowej  koncelebrowanej przez Księdza Michała Zelika, który decyzją Biskupa Sandomierskiego został przeniesiony do Parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu-Serbinowie.

Ks. Michał tuż po przyjęciu święceń kapłańskich w dniu 19.06. 2019 r. trafił do naszej parafii i pełnił w niej posługę kapłańską wśród wiernych opiekując się również grupami parafialnymi, których reprezentanci licznie przybyli na uroczystą Mszę Św.

Niech znakiem zmiany i nowego etapu w życiu kapłana będą sakramenty Chrztu Św. jakie Ks. Michał udzielił podczas sprawowanej Mszy Św. 

Jesteśmy przekonani, że Ks. Michał w nowym miejscu posługi szybko zaskarbi sobie przychylność parafian a dzięki wsparciu Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie mógł nadal z gorliwością wypełniać obowiązki duchownego.  

Księże Michale serdeczne Bóg zapłać !