XI Niedziela zwykła 13.06.2021

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • jutro bł. Michała Kozala,
  • we czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  • Dziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Szpitalnej a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. P. Skargi i Piwnej.

3. Dziękujemy Róży św. s. Faustyny za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Marii Teresy Ledóchowskiej.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

5. W sobotę 19 czerwca 2021r. W Nowej Dębie odbędą się 21 Biegi Uliczne. W związku z tym ograniczony zostanie ruch pojazdów i pieszych na ulicach: Sikorskiego,Mickiewicza, 1Maja, J.P.II, Żeromskiego, Krasickiego, al. Zwycięstwa w godzinach od 11.00 do 13.00.

6. W sobotę 19 czerwca będziemy gościli w naszej wspólnocie Ruch Rodzin Nazaretańskich, który będzie miał u nas Dzień Skupienia. Modlitwy rozpoczną się o godz. 10.00. Zapraszamy Parafian do wzięcia udziału w tych uroczystościach.

7. W każdą niedzielę o godz. 16.00 różaniec w intencji o miłość do Jezusa obecnego pod postacią chleba, o ustanie pandemii, w intencjach bieżących a także o właściwe odczytywanie znaków czasu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Parafian i Gości.

8. Parafia Podwyższenia Krzyża organizuje wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę na czuwanie nocne z piątku na sobotę. Zapisy w tamtej parafii, wyjazd o godz. 16.00 w piątek 18 czerwca.

9. We wtorek po Mszy św. zapraszamy na wspólną medytację Słowa Bożego.
Spotkania z uczniami klas ósmych w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania w tym tygodniu będą codziennie o godz. 18.00 – Msza św. i później katecheza.
W piątek o godz. 16.00 do salki na plebanii zapraszamy wszystkich
chętnych na kurs komputerowy.

10. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie informuje, że na terenie Szpitala Powiatowego działają 2 punkty szczepień przeciwko COVID-19. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej Szpitala.