Teatr Sakralno-Dramatyczny im. Św. Jana Pawła II

W niedzielę 25 kwietnia b.r. gościliśmy w naszej parafii Teatr Sakralno-Dramatyczny im. Św. Jana Pawła II z Janowa Lubelskiego, który zawitał na zaproszenie Ks. Proboszcza Henryka Króla. 

Wspaniali aktorzy pod kierownictwem twórcy i dyrektora teatru Ks. Zygmunta Wnukowskiego zaprezentowali nam poezję Karola Wojtyły, a także fragmenty inscenizacji obejmujące okres działalności tegoż teatru.

Ks. Zygmunt Wnukowski zaprezentował przygotowaną na okazję pobytu w Nowej Dębie inscenizację p.t. “Jak Pan Jezus do Nowej Dęby pielgrzymował”.

Zebrani na przedstawieniu parafianie mogli wysłuchać wartościowych przekazów odnoszących się w głównej mierze do nauki jaką głosi Kościół Katolicki w odniesieniu do historycznych wydarzeń, ale czasami jakże i w dzisiejszych czasach niosących swoje przesłanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.