IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  • w piątek – Uroczystość św. Józefa.
  • W następną niedzielę rozpocznie się Renowacja Misji Świętych, którą poprowadzi Ks. Sławomir Płusa wraz z osobami ze wspólnoty ewangelizacyjnej, pamiętajmy w modlitwie o Nich prosząc o potrzebne łaski i za wszystkich Parafian, aby wzięli udział.
    Spowiedź wielkopostna będzie we wtorek 23 marca w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 18.30 do 20.30.
    Program jest już wywieszony w gablocie i na stronie parafialnej.
    Zgodnie z programem Renowacji Misji nie będzie Mszy św. o godz. 7.00, intencje zamówione na tę godzinę będą odprawione o godz. 9.00.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 108 i 110 a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Szkolnej 1.

3. Na stoliku do nabycia prasa katolicka. Panie rozprowadzają baranki wielkanocne, nabywając, pomagamy w ten sposób osobom biednym. Można jeszcze dziś złożyć podpis pod projektem ustawy „Stop LGBT”.

4. Dziękujemy Róży Matki Bożej Królowej Polski za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Bóg zapłać wszystkim za pomoc duchową poprzez modlitwę i pomoc materialną przez składanie ofiar na tacę również na tacę tzw. gospodarczą w 2 niedzielę miesiąca, indywidualnie i na konto. Serdeczne podziękowanie tym, którzy złożyli ofiary na organy. Cały czas trwają prace a więc wszystko idzie do przodu jeśli chodzi o renowację i montaż organów. Dziękuję wielu osobom za zaangażowanie w duszpasterstwo i w liturgię pomagając, i posługując w kościele.