III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 106 a w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Kościuszki 108 i 110.

2. Na stoliku do nabycia prasa katolicka. Od dziś można kupić baranka wielkanocnego, pomagamy w ten sposób osobom biednym.

3. Przez cały miesiąc marzec po Mszy św. będziemy odmawiać Litanię do św. Józefa. Od 10 marca rozpoczynamy nowennę do św. Józefa przed Uroczystością św. Józefa.

4. Dziękujemy Róży św. Wojciecha za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Matki Bożej Królowej Polski.

5. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na tegoroczną Ekstremalną Drogę Krzyżową pod Hasłem „ Rewolucja pięknych ludzi”, która odbędzie się 26.03.2021r. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 20.00 w kościele MBKP w Nowej Dębie, skąd każdy wyruszy indywidualnie, by rozważyć 14 stacji drogi krzyżowej przez Tarnowską Wolę, Alfredówkę, Budy Stalowskie, Rozalin, Hutę Komorowską i Nową Dębę. Trasa liczy 41 km. Zapisów można dokonać na oficjalnej stronie www.edk.org.pl. Powstała również strona EDK Nowa Dęba na Facebooku, będą tam zamieszczone wszystkie niezbędne linki i informacje.

6. Ostatnio do wieczności z naszej wspólnoty odszedł ś.p. Edward Kowal. Módlmy się w jego intencji : Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.