V Niedziela Zwykła 07.02.2021

1. W liturgii kościoła wspominamy:

• w środę św. Scholastyki,
  • we czwartek Matki Bożej z Lourdes – jest to Światowy Dzień Chorego – pamiętajmy o chorych z naszych rodzin i naszej Parafii. Na stoliku są obrazki na tę okoliczność.

2. Za tydzień zbiórka do skarbony Fundusz Pomocy chorym kapłanom naszej diecezji.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez Parafian z ul. Kościuszki 12 z II klatki, a w tym tygodniu  prosimy Parafian z ul. Kościuszki 12 z III i IV klatki.

4. Dziękujemy Róży Podwyższenia Krzyża za prowadzenie różańca w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu Różę Miłosierdzia Bożego.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

6. Dzieło Pomocy św. o. Pio składa podziękowanie dla naszej wspólnoty  za udział w akcji „ Kadzidło – Twój dar dla ubogich”.

7. W sobotę 13 lutego na Mszy św. o godz. 18.00 zostaną poświęcone i wręczone medaliki i książeczki dla dzieci klas trzecich w ramach przygotowań do I komunii św.

8. Kurs przedmałżeński dla osób, które zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa rozpocznie się w naszej Parafii w I Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00 w salce na plebanii.