ŻYCZENIA KSIĘDZA PROBOSZCZA

Życzenia świąteczne dla Parafian i Gości !

Niech Nowo-narodzony Boży Syn wszystkim błogosławi swoją małą rączką na modlitwie, adoracji, w pracy, nauce, dobrej zabawie i wypoczynku. On stał się Człowiekiem, aby zbliżyć się maksymalnie do nas, umiłował nas do końca. Niech ta Jego miłość przenika naszą codzienność i uświęca to, co grzeszne, umacnia to, co słabe, oświeca ciemności naszego życia.

Niech Jezus pomoże nam odczytywać znaki czasu i nawracać się do wartości nieprzemijających, bo to będzie droga do świętości. Obyśmy wszyscy nią zmierzali do naszej prawdziwej Ojczyzny w niebie.

Szczęść Boże we wspólnym, rodzinnym świętowaniu i uwielbianiu Boga za wielkie rzeczy, które nam uczynił.

Niech Nowy rok 2021 będzie dla nas wszystkich błogosławiony i niech będzie czasem wiary i zaufania w Bożą Opatrzność.

 Ks. Proboszcz Henryk Król