(Po)wołanie na spotkanie

,, Do wyższych rzeczy jestem stworzony” – św. Stanisław Kostka

Tymi słowami możemy podsumować pierwsze „(Po)wołanie na spotkanie”, modlitewną akcję Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Sandomierskiej, która odbyła się 18 września we wspomnienie patrona stowarzyszenia.

Rozpoczęło ono również akcję peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki przez oddziały z naszej diecezji. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, podczas której słowo do młodych skierował Asystent Diecezjalny KSM DS ks. Damian Zieliński.

Następnie odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której wspólnie ze św. Stanisławem modliliśmy się o nowe święte powołania oraz pomoc w odkrywaniu swojego własnego.


Po modlitwach wszyscy zebrani udali się do parafialnej salki na dalszą część spotkania.

Tekst i zdjęcia KSM – Wiktoria Ciździel: